psychotesty-na-wozek-widlowy-bialystok
Posiadanie uprawnień operatora wózków widłowych to kompetencje, które chce posiadać obecnie coraz większa grupa osób aktywnie zawodowych. Aby jednak rozpocząć sam kurs na operatora wózków widłowych, należy pozytywnie przejść badania lekarskie oraz psychotesty.

Kompleksowe badania psychotechniczne w Zakładzie Medycyny Pracy Kamen

Niepubliczny Zakład Medycyny Pracy Kamen z Białegostoku przeprowadza wszelkie niezbędne badania lekarskie jak i psychologiczne, które potwierdzą zdolność pacjenta do pracy w zawodzie operatora wózków widłowych. Badania składają się z dwóch podstawowych części:

  • badanie lekarskie w oparciu o orzecznictwo okulisty, laryngologa i neurologa,
  • badania psychologiczne – wykonanie psychotestów dla osób chcących wyrobić uprawnienia operatora wózków widłowych.

Komplet badań uprawniających do poruszania się wózkiem widłowym wykonasz w jednym miejscu

Badania lekarskie oraz psychotesty dla osób starających się o uprawnienia operatora wózków widłowych wykonają Państwo w jednym miejscu – Pracowni Badań Psychologicznych Kamen z siedzibą w Białymstoku.

Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt dostępny obecnie na rynku. Rzetelność pracy naszego sprzętu potwierdza wysoce wykwalifikowana kadra lekarska orzekająca o zdolności pacjenta do pracy w wózku widłowym.

W zależności od wieku i stopnia zdrowia, badania lekarskie na operatora wózka widłowego są ważne do 3 lat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wykonania kompletnych badań lekarskich na operatora wózka widłowego. Szczególnie zachęcamy do współpracy firmy oraz zakłady pracy, którzy posiadają kadrę pracowniczą wykonującą swoje zajęcia na wózkach widłowych.